Dynamiczna rzeczywistość każdego dnia serwuje nam ogromne ilości informacji i nowych rozwiązań. Wraz z nimi pojawiają się coraz to nowe cyberzagrożenia wykorzystujące najprostsze sposoby na przechytrzenie i dotarcie do danych użytkownika.

 

Rośnie więc obawa o bezpieczeństwo naszych danych. Co zrobić, aby zabezpieczyć się przed atakami złośliwego oprogramowania? Z jakich rozwiązań korzystać? Jak bezpiecznie poruszać się po sieci? Podczas webinaru poznacie odpowiedzi na te i wiele jeszcze niezadanych pytań. Poznacie również sposoby bezpiecznego i wygodnego zarządzania infrastrukturą IT.

Cyberagrożenia w sieci

 

Gościem specjalnym wydarzenia będzie

Piotr Konieczny z Niebezpiecznik.pl

z wyjątkowym wystąpieniem:

Prywatność nie istnieje, czyli jak kraść, sprzedawać i chronić dane osobowe

 

W programie również:

Zarządzanie infrastrukturą oraz automatyzacja czynności IT w organizacji - system ITManager
Tomasz Fiałkowski, Infonet Projekt

Bezpieczne urządzenia i dane z HP Wolf Security
Dariusz Balcerzak, HP Inc.

Co nowego kryją komputery HP Inc?
Paweł Huk, HP Inc.

 

 

Kiedy: 26.10.2021
Start: godzina 10:00

Webinar online.
Udział bezpłatny.

Zarezerwuj sobie miejsce >>

Ostatnie aktualności

17 lis 2021
Beskid IT Academic Day 2021

Beskid IT Academic Day 2021

Wydarzenie organizuje koło naukowe Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Rok temu konferencja z wiadomych względów się nie odbyła, teraz ponownie nasza firma może uczestniczyć jako partner merytoryczny i główny sponsor.
15 paź 2021
Cyfrowa Gmina

ITManager dostępny w programie "Cyfrowa Gmina"

Ruszył Program „Cyfrowa Gmina”. Uproszczony model dofinansowania daje możliwość zakupu profesjonalnego oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT. Dotacja obejmuje również dedykowane szkolenia i konsultacje z zakresu dobrych praktyk IT.
02 wrz 2021
Dodawanie zgłoszenia

System ServiceDesk

Ciągłość działania jednostek biznesowych oraz technicznych to największy priorytet dla każdej organizacji. Wiedza na temat aktualnych usterek, przerw w działaniu usług czy awarii urządzeń, pozwala efektywnie zarządzać procesem naprawy.