ITManager nominowany w prestiżowym plebiscycie Produkt Roku 2020 organizowanym przez Presscom


Z dumą informujemy, że kolejny raz nasze oprogramowanie zostało nominowane w prestiżowym plebiscycie Produkt Roku 2020.
 

Produkt Roku IT Professional to plebiscyt, w którym nagradzane są najlepsze rozwiązania wykorzystywane w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT.

W plebiscycie Produkt Roku IT w Administracji nagradzane są najlepsze rozwiązania wykorzystywane w Działach IT jednostek publicznych.

W głosowaniu udział biorą Czytelnicy oraz Redakcje obu magazynów.

Jesteśmy wdzięczni za każdy oddany głos.

Nieustannie rozwijamy system tak, aby spełniał Państwa wymagania. Potwierdzeniem jest nowy moduł Automatyzacji, który usprawnia codziennie obowiązki działu IT oraz najnowsza wersja programu.

 

 

Ostatnie aktualności

19 paź 2021
webinar: Gotowi na cyberzagrożenia w sieci

Gotowi na cyberzagrożenia w sieci i na bezpieczne zarządzanie komputerami

Co zrobić, aby zabezpieczyć się przed atakami złośliwego oprogramowania? Z jakich rozwiązań korzystać? Jak bezpiecznie poruszać się po sieci?
02 wrz 2021
Dodawanie zgłoszenia

System ServiceDesk

Ciągłość działania jednostek biznesowych oraz technicznych to największy priorytet dla każdej organizacji. Wiedza na temat aktualnych usterek, przerw w działaniu usług czy awarii urządzeń, pozwala efektywnie zarządzać procesem naprawy.
18 sie 2021
Blokada wybranych USB

Blokada portów USB

Nadzór urządzeń USB to jeden ze składników modułu Monitoringu Użytkowników systemu ITManager. Aplikacja pozwala na utworzenie listy zaufanych urządzeń klasy USB Storage (np. dyski zewnętrzne, pendrive) oraz określenia na których stanowiskach użytkowników będą aktywne.