ITManager nominowany w plebiscycie Produkt Roku 2020


Z dumą informujemy, że kolejny raz nasze oprogramowanie zostało nominowane w prestiżowym plebiscycie Produkt Roku 2020.
 

Produkt Roku IT Professional to plebiscyt, w którym nagradzane są najlepsze rozwiązania wykorzystywane w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT.

W plebiscycie Produkt Roku IT w Administracji nagradzane są najlepsze rozwiązania wykorzystywane w Działach IT jednostek publicznych.

W głosowaniu udział biorą Czytelnicy oraz Redakcje obu magazynów.

Jesteśmy wdzięczni za każdy oddany głos.

Nieustannie rozwijamy system tak, aby spełniał Państwa wymagania. Potwierdzeniem jest nowy moduł Automatyzacji, który usprawnia codziennie obowiązki działu IT oraz najnowsza wersja programu.

 

 

Ostatnie aktualności

15 kwi 2021
Audyt legalności oprogramowania

Audyt oprogramowania - jeden z najważniejszych procesów realizowanych przez dział IT firmy

Kontrola i audyt legalności oprogramowania to jeden z najważniejszych procesów realizowanych przez dział IT firmy. Aktualna wiedza o zainstalowanych aplikacjach oraz posiadanych licencjach pozwala uniknąć prawnych konsekwencji w wyniku wykrycia nieprawidłowości
06 kwi 2021
Zdalna instalacja aplikacji w sesji użytkownika

Zdalna instalacja aplikacji w sesji użytkownika na przykładzie Optima

Moduł automatyzacji w systemie ITManager pozwala na instalację wybranej aplikacji w sesji użytkownika. Ma to szczególne znaczenie w przypadku konieczności wymuszenia akcji (np. akceptacja umowy, potwierdzenie procesu instalacji) dla aplikacji niepozwalających na instalację w trybie cichym.
12 mar 2021
Ewidencja sprzętu komputerowego

Ewidencja sprzętu komputerowego

System ITManager pozwala na zarządzanie zasobami sprzętowymi, przechowanie informacji dodatkowych oraz bieżącą analizę wykorzystania. Każdy obiekt posiada dedykowaną kartę właściwości zawierającą informację na temat lokalizacji, przypisanego użytkownika oraz dowolne atrybuty opisowe.