ITManager nominowany w plebiscycie Produkt Roku 2020


Z dumą informujemy, że kolejny raz nasze oprogramowanie zostało nominowane w prestiżowym plebiscycie Produkt Roku 2020.
 

Produkt Roku IT Professional to plebiscyt, w którym nagradzane są najlepsze rozwiązania wykorzystywane w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT.

W plebiscycie Produkt Roku IT w Administracji nagradzane są najlepsze rozwiązania wykorzystywane w Działach IT jednostek publicznych.

W głosowaniu udział biorą Czytelnicy oraz Redakcje obu magazynów.

Jesteśmy wdzięczni za każdy oddany głos.

Nieustannie rozwijamy system tak, aby spełniał Państwa wymagania. Potwierdzeniem jest nowy moduł Automatyzacji, który usprawnia codziennie obowiązki działu IT oraz najnowsza wersja programu.

 

 

Ostatnie aktualności

24 lis 2020

60% upustu na moduł Baza konfiguracji komputerów oraz oprogramowania

Wybierz interesujące Cię funkcje systemu ITManager, wpisz #BlackFriday w formularzu kontaktowym, a na moduł Baza konfiguracji komputerów oraz oprogramowania zamówiony do końca listopada otrzymasz aż 60% upustu!
03 lis 2020
Publikacja w ITProfessional - Moduł Automatyzacji ITManager

Listopadowy numer IT Professional a w nim o module Automatyzacji ITManager

Automatyzacja w systemie ITManager to zupełnie nowe podejście do codziennych zadań wymagających globalnego zarządzania m.in.: instalacji aplikacji, aktualizacji systemowych, uruchamiania skryptów oraz dystrybucji plików. W listopadowym numerze IT Professional przeczytasz o szczegółach nowego modułu w naszym systemie.
02 lis 2020
Konferencja GigaCon IT w administracji - partner ITManager

Konferencja GigaCon „IT w Administracji” 5 listopada

W czwartek nasi eksperci wystąpią na konferencji GigaCon, poświęconej najnowszym tendencjom informatyzacji polskich urzędów i instytucji administracji publicznej. Jak zoptymalizować pracę zespołów IT w dobie pracy zdalnej? Jak może wyglądać automatyzacja zadań IT?