Informatyzacja sektora medycznego postępuje, dlatego systemy do automatyzacji procesów to kluczowy czynnik dla dalszego rozwoju

 

Podczas konferencji „IT w Służbie Zdrowia” pokażemy zestaw narzędzi dedykowanych administratorom IT w szpitalach, które automatyzują czasochłonne czynności:

Konferencja IT w Służbie Zdrowia

 

  • centralne zarządzenie komputerami
  • instalacja aplikacji
  • grupowe wykonywanie skryptów
  • zarządzanie polisami
  • zdalna pomoc użytkownikom

 

Prelekcję poprowadzą nasi eksperci: Szymon Dudek Dyrektor Działu Oprogramowania w Infonet Projekt oraz Tomasz Fiałkowski Product Manager systemu ITManager w Infonet Projekt.

Godzina: 10:40 – 11:10

 

Konferencja odbędzie się 11 lutego. Jej celem jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej.

Zapraszamy jako sponsor tego wydarzenia oraz partner merytoryczny.
Rejestracja >>

 

Ostatnie aktualności

19 paź 2021
webinar: Gotowi na cyberzagrożenia w sieci

Gotowi na cyberzagrożenia w sieci i na bezpieczne zarządzanie komputerami

Co zrobić, aby zabezpieczyć się przed atakami złośliwego oprogramowania? Z jakich rozwiązań korzystać? Jak bezpiecznie poruszać się po sieci?
02 wrz 2021
Dodawanie zgłoszenia

System ServiceDesk

Ciągłość działania jednostek biznesowych oraz technicznych to największy priorytet dla każdej organizacji. Wiedza na temat aktualnych usterek, przerw w działaniu usług czy awarii urządzeń, pozwala efektywnie zarządzać procesem naprawy.
18 sie 2021
Blokada wybranych USB

Blokada portów USB

Nadzór urządzeń USB to jeden ze składników modułu Monitoringu Użytkowników systemu ITManager. Aplikacja pozwala na utworzenie listy zaufanych urządzeń klasy USB Storage (np. dyski zewnętrzne, pendrive) oraz określenia na których stanowiskach użytkowników będą aktywne.