Informatyzacja sektora medycznego postępuje, dlatego systemy do automatyzacji procesów to kluczowy czynnik dla dalszego rozwoju.

Podczas konferencji „IT w Służbie Zdrowia” pokażemy zestaw narzędzi dedykowanych administratorom IT w szpitalach, które automatyzują czasochłonne czynności:

Konferencja IT w Służbie Zdrowia

 

  • centralne zarządzenie komputerami
  • instalacja aplikacji
  • grupowe wykonywanie skryptów
  • zarządzanie polisami
  • zdalna pomoc użytkownikom

 

Prelekcję poprowadzą nasi eksperci: Szymon Dudek Dyrektor Działu Oprogramowania w Infonet Projekt oraz Tomasz Fiałkowski Product Manager systemu ITManager w Infonet Projekt.

Godzina: 10:40 – 11:10

 

Konferencja odbędzie się 11 lutego. Jej celem jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej.

Zapraszamy jako sponsor tego wydarzenia oraz partner merytoryczny.
Rejestracja >>

 

Ostatnie aktualności

15 kwi 2021
Audyt legalności oprogramowania

Audyt oprogramowania - jeden z najważniejszych procesów realizowanych przez dział IT firmy

Kontrola i audyt legalności oprogramowania to jeden z najważniejszych procesów realizowanych przez dział IT firmy. Aktualna wiedza o zainstalowanych aplikacjach oraz posiadanych licencjach pozwala uniknąć prawnych konsekwencji w wyniku wykrycia nieprawidłowości
06 kwi 2021
Zdalna instalacja aplikacji w sesji użytkownika

Zdalna instalacja aplikacji w sesji użytkownika na przykładzie Optima

Moduł automatyzacji w systemie ITManager pozwala na instalację wybranej aplikacji w sesji użytkownika. Ma to szczególne znaczenie w przypadku konieczności wymuszenia akcji (np. akceptacja umowy, potwierdzenie procesu instalacji) dla aplikacji niepozwalających na instalację w trybie cichym.
12 mar 2021
Ewidencja sprzętu komputerowego

Ewidencja sprzętu komputerowego

System ITManager pozwala na zarządzanie zasobami sprzętowymi, przechowanie informacji dodatkowych oraz bieżącą analizę wykorzystania. Każdy obiekt posiada dedykowaną kartę właściwości zawierającą informację na temat lokalizacji, przypisanego użytkownika oraz dowolne atrybuty opisowe.