Webinar systemu ITManager

Jak ułatwić zarządzanie infrastrukturą IT?
Zobacz i odbierz 100 licencji

 

Zapraszamy serdecznie na prezentację online systemu do zarządzania zasobami i procesami IT – ITManager.
Na webinarze dowiesz się jak wykorzystać funkcjonalność systemu w Twojej organizacji.

Wydarzenie dedykowane jest dla administratorów wszystkich szczebli, inżynierów helpdesk oraz kierownictwa IT, zarówno instytucji publicznych jak i przedsiębiorstw.

 


 

Informacje organizacyjne:

 • Indywidualna rejestracja.
 • Start: godz. 11:00
 • Czas trwania: 75 minut
 • Uczestnictwo w webinarach za pomocą platformy ClickMeeting. W dniu webinaru przed godz. 11:00 otrzymają Państwo wiadomość z linkiem do logowania.
 • Udział bezpłatny.
 • Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Tomasz Fiałkowski

  

      Tomasz Fiałkowski
      Product Manager systemu ITManager

 

 

Szymon Dudek

     

      Szymon Dudek
      Dyrektor Działu Oprogramowania


 

Tomasz Parcia

    

    Tomasz Parcia
     Product Manager systemu MDM

 

 

Organizatorem webinaru jest producent systemu ITManager firma Infonet Projekt SA. Zapraszamy.

Webinar 19 sierpnia 2021

Podczas webinaru dowiesz się jak przy pomocy systemu ITManager możesz:

 • w automatyczny sposób zinwentaryzować zasoby, za które odpowiadasz jako pracownik działu IT oraz jak nimi zarządzać w cyklu ich życia
 • zdalnie zarządzać stanowiskami PC pracowników w Twojej organizacji (m.in. poprzez zdalny pulpit oraz zdalną instalację oprogramowania)
 • sprawnie zarządzać licencjami oprogramowania i na bieżąco kontrolować jego legalność
 • efektywnie zarządzać incydentem, problemem, bazą wiedzy oraz workflow poprzez intuicyjny i funkcjonalny moduł ServiceDesk
 • zaoszczędzić czas dzięki automatyzacji operacji grupowych z wykorzystaniem mechanizmów zadań, polis oraz grup wirtualnych
 • postawić kolejne kroki w spełnieniu wymogów RODO (GDPR) poprzez centralne zarządzanie uprawnieniami użytkowników, raport dostępu do danych i systemów informatycznych

Dowiesz się także w jaki sposób:

 • analizować pracę użytkowników: jakich aplikacji używają, jakie strony odwiedzają oraz ile i co drukują na firmowej drukarce
 • monitorować infrastrukturę sieciową swojej organizacji (mapa sieci, systemowe alerty, monitoring liczników SNMP/WMI, usługi sieciowych TCP, wyszukiwanie urządzeń)
 • usprawnić komunikację wewnątrz Twojej organizacji poprzez bezpieczny i szyfrowany komunikator (połączenia audio-wideo)


Na koniec, podczas prezentacji nowego modułu MDM, zobaczysz jak centralnie zarządzać urządzeniami mobilnymi oraz jak je monitorować.

 

Kreator zadań w module Automatyzacji

 

Mamy tylko 100 miejsc. Zapewnij sobie udział

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną

TAK, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu, przez Administratora danych tj. INFONET PROJEKT S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji wszelkich niezbędnych czynności związanych z organizacją oraz Pani/Pana uczestnictwem w wydarzeniu (wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale obligatoryjne dla realizacji celu formularza).
TAK, wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany adres e-mail oraz na podany numer telefonu, mailowych i telefonicznych informacji handlowych na temat produktów i usług oferowanych przez INFONET PROJEKT S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej (dowiedz się więcej).
Przez informacje handlowe rozumie się w szczególności informacje o promocjach, ofertach, aktualnościach, cennikach, a także o wydarzeniach promocyjnych, szkoleniach i innych aktywnościach INFONET PROJEKT S.A. w Bielsku-Białej. Zgoda na przesyłanie informacji handlowych oraz na marketing bezpośredni z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących jest dobrowolna i stanowi podstawę do przetwarzania danych w celu realizacji kontaktu marketingowego.