Webinar systemu ITManager

Jak ułatwić zarządzanie infrastrukturą IT?
Zobacz i odbierz 100 licencji

 

Zapraszamy serdecznie na prezentację online systemu do zarządzania zasobami i procesami IT – ITManager.
Na webinarze dowiesz się jak wykorzystać funkcjonalność systemu w Twojej organizacji.

Wydarzenie dedykowane jest dla administratorów wszystkich szczebli, inżynierów helpdesk oraz kierownictwa IT, zarówno instytucji publicznych jak i przedsiębiorstw.

 


 

Informacje organizacyjne:

  • Indywidualna rejestracja.
  • Start: godz. 11:00
  • Czas trwania: 75 minut
  • Uczestnictwo w webinarach za pomocą platformy ClickMeeting. W dniu webinaru przed godz. 11:00 otrzymają Państwo wiadomość z linkiem do logowania.
  • Udział bezpłatny.
  • Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Tomasz Fiałkowski

  

      Tomasz Fiałkowski
      Product Manager systemu ITManager

 

 

Szymon Dudek

     

      Szymon Dudek
      Dyrektor Działu Oprogramowania


 

 

Organizatorem webinaru jest producent systemu ITManager firma Infonet Projekt SA. Zapraszamy.

Mamy tylko 100 miejsc. Zapewnij sobie udział

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną

TAK, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu, przez Administratora danych tj. INFONET PROJEKT S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji wszelkich niezbędnych czynności związanych z organizacją oraz Pani/Pana uczestnictwem w wydarzeniu (wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale obligatoryjne dla realizacji celu formularza).
TAK, wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany adres e-mail oraz na podany numer telefonu, mailowych i telefonicznych informacji handlowych na temat produktów i usług oferowanych przez INFONET PROJEKT S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej (dowiedz się więcej).
Przez informacje handlowe rozumie się w szczególności informacje o promocjach, ofertach, aktualnościach, cennikach, a także o wydarzeniach promocyjnych, szkoleniach i innych aktywnościach INFONET PROJEKT S.A. w Bielsku-Białej. Zgoda na przesyłanie informacji handlowych oraz na marketing bezpośredni z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących jest dobrowolna i stanowi podstawę do przetwarzania danych w celu realizacji kontaktu marketingowego.