ITManager
Webinars

We invite you to an online presentation of IT resources and processes management system: ITManager.

We will show you how ITManager supports IT departments in their everyday work and, at the same time, acts as an important source of information that helps in planning and organization growth.

All are welcome to our webinars: all levels administrators, helpdesk engineers, and IT managers, both from public and private sector.


Organizational Info:

  • Individual registration.
  • Start: 1 PM.
  • Webinars participation using ClickMeeting platform. On the webinar day, before 1 PM, you will receive a separate email with a login link.
  • Participation is free of charge.
  • The number of available places is limited and granted on first come first served basis.


The webinar is organized by Infonet Projekt SA, the developer of ITManager system.

You're invited!

Register

After getting acquainted with information clause

TAK, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu, przez Administratora danych tj. INFONET PROJEKT S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej w celu realizacji wszelkich niezbędnych czynności związanych z organizacją oraz Pani/Pana uczestnictwem w wydarzeniu (wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale obligatoryjne dla realizacji celu formularza).
TAK, wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany adres e-mail oraz na podany numer telefonu, mailowych i telefonicznych informacji handlowych na temat produktów i usług oferowanych przez INFONET PROJEKT S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej (dowiedz się więcej).
Przez informacje handlowe rozumie się w szczególności informacje o promocjach, ofertach, aktualnościach, cennikach, a także o wydarzeniach promocyjnych, szkoleniach i innych aktywnościach INFONET PROJEKT S.A. w Bielsku-Białej. Zgoda na przesyłanie informacji handlowych oraz na marketing bezpośredni z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących jest dobrowolna i stanowi podstawę do przetwarzania danych w celu realizacji kontaktu marketingowego.